2018-12-12

Lielākais izaicinājums - Baltijas valstu reģionālā gāzes tirgus izveide

Latvijas dabasgāzes tirgū darbību sākuši 11 tirgotāji, par vienu no lielākajiem nākotnes izaicinājumiem uzskatāma Baltijas valstu reģionālā gāzes tirgus izveide.

2018-11-30

SIA Geton Energy TOP 500 lielāko Latvijas uzņēmumu sarakstā

Saskaņā ar Dienas Biznesa un Lursoft kopīgi veidotā TOP 500 Latvijas lielāko uzņēmumu saraksta rezultātiem, SIA Geton Energy - Lietuvos energija piederošā Energijos tiekimas meitas uzņēmums - ir topa jaunpienācējs.

2018-11-21

Ar cenu kāpumu jārēķinās

SIA Geton Energy izpilddirektors K. Muzikants laikrakstam Dienas Bizness stāsta par to, cik svarīgi ir atrast elektroenerģijas piegādātāju, kuram var uzticēties

2018-10-23

Elektroenerģijas cenu dinamika Latvijā: par šī gada cenu “lēcienu” un izredzēm nākotnē

Žurnāls Enerģija un Pasaule publicē septembra sākumā Ekonomikas ministrijā notikušo apaļā galda diskusiju

2018-10-18

Geton Energy izpilddirektors K. Muzikants komentē Rīgas Gāzes nodomu slēgt tiešo līgumu ar Gazprom

Geton Energy izpilddirektors Kristaps Muzikants laikrakstam Dienas Bizness komentē uzņēmuma Rīgas Gāze nodomu šogad slēgt tiešo līgumu ar Krievijas kompāniju Gazprom par dabasgāzes piegādi.

2018-10-17

Kāpēc notiek elektroenerģijas cenu izmaiņas?

Geton Energy izpilddirektors Kristaps Muzikants laikrakstam Dienas Bizness skaidro, kāpēc vienā vai otrā gadā cena kāpusi/kritusi, kas to ietekmējis un kādas varētu būt nākotnes prognozes par cenu izmaiņām.

2018-10-11

Kā panākt dabasgāzes piegādes drošību un nepārtrauktību

Geton Energy sadarbībā ar Lietuvos Duju Tiekimas izmanto trīs piegādes avotus - Krievijas, LNG terminālu un Inčukalna krātuves. Par to laikrakstam Dienas Biznesam stāsta Geton Energy izpilddirektors Kristaps Muzikants.

2018-05-18

“Geton Energy”: jāveicina uzņēmēju enerģētikas pratība

Dabasgāzes tirgotājs “Geton Energy” apkopojis izplatītākos stereotipus, kas uzņēmējiem rada šķēršļus pilnvērtīgi izmantot atvērtā dabasgāzes tirgus iespējas. Galvenie iemesli ir informācijas trūkums, kā notiek piegādātāja maiņa;

2018-04-23

Geton Energy uzsāk dabasgāzes piegādi saviem klientiem

SIA “Geton Energy” ir Lietuvas uzņēmuma “Energijos Tiekimas” meitas uzņēmums, kas ir viens no Baltijas valstīs lielākā enerģētikas uzņēmuma “Lietuvos Energija” grupas uzņēmumiem, kas maijā uzsāks dabasgāzes tirdzniecību Latvijā.