2019-12-13

Kristaps Muzikants: Latvijā netiek izmantots saules enerģijas potenciāls

Saules enerģijas izmantošanas potenciāls valsts uzņēmējdarbībā ir ļoti liels - viens no iemesliem, kāpēc jāveicina interese par saules enerģijas risinājumiem tuvāko gadu laikā, ir uzņēmējiem sniegtā, racionālā iespēja mazināt izdevumus.

2019-10-10

“Ignitis” plāno dubultot elektroenerģijas piegādes

Starptautiskais energoresursu uzņēmums “Ignitis” tuvāko gadu laikā plāno palielināt elektroenerģijas piegādes uz pusi, lai kļūtu par otru lielāko elektroenerģijas tirgus spēlētāju Latvijā.

2019-10-09

Pārbaudi, vai izmanto energoresursus gudri

Esam apkopojuši padomus, kas jāņem vērā biznesa klientiem, lai savā labā izmantotu atvērtā elektroenerģijas un dabasgāzes tirgus priekšrocības.

2019-06-07

Izpilddirektors K. Muzikants atbild uz Dienas Bizness jautājumiem par gāzes tirgus atvēršanu mājsaimniecībām

Lai gan gāzes tirgus ir atvērts jau vairāk nekā divus gadus, mājsaimniecībām joprojām ir iespēja iegādāties gāzi par regulētu cenu. Kā vērtējat šo situāciju?

2019-05-30

“Geton Energy” pērn kāpina apgrozījumu

Elektroenerģijas un dabasgāzes tirgotāja “Geton Energy” apgrozījums 2018. gadā sasniedzis 40.9 milj. eiro, kas ir par 31% vairāk nekā gadu iepriekš.

2019-05-13

SIA Geton Energy piedalās Baltijas enerģētikas forumā 2019

Ceturtdien, 9. maijā, un piektdien, 10. maijā, Jūrmalā notika Baltijas enerģētikas forums, kurā tikās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas valstu regulatori...

2019-03-29

Patīk eksperimentēt

Laikraksta “Dienas Bizness” 2019. gada 22. marta numura rubrikā “Brīvdienas” par savu brīvo laiku, grāmatplauktu, sportošanu, ceļojumiem, dvēseles un vēdera priekiem stāsta Geton Energy izpilddirektors Kristaps Muzikants.

2019-03-27

Geton Energy Uzņēmēju dienās 2019 Kurzemē

22. un 23.martā SIA Geton Energy piedalījās Uzņēmēju dienās 2019, kas norisinājās Liepājas Olimpiskajā centrā.

2019-03-05

Konkurenti ir jārespektē

Pērn elektroenerģijas tirgotājs Imlitex Latvija, salīdzinot ar 2017. gadu, dubultojis savu tirgus daļu juridisko klientu segmentā, iesaistīties mājsaimniecību segmentā uzņēmums pagaidām neplāno.

2019-01-10

Geton Energy piegādās elektroenerģiju Latvijas Ekonomikas ministrijai par 80 000 EUR

Pagājušā gada nogalē Geton Energy uzvarēja Ekonomikas ministrijas rīkotajā iepirkumā par elektroenerģijas piegādi.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.