2021-07-08

Ignitis Latvija un Schneider Electric, Lexel Fabrika slēdz līgumu par dabasgāzes piegādi, kas pasargās klimatu

Schneider Electric, Lexel Fabrika izvēlējusies kļūt pat ilgtspējīgu uzņēmumu, noslēdzot līgumu ar Ignitis Latvija par oglekļa neitrālas dabasgāzes piegādi.

2021-05-06

Zaļā enerģija – ar milzu potenciālu un pieejama ikvienam

Zaļā enerģija visā pasaulē ieņem arvien nozīmīgāku lomu. Zaļā enerģija, kuru saražo vēja ģeneratori, saules paneļi un arī mums labi zināmas hidroelektrostacijas, ir risinājums labākai nākotnei, kurā dodam priekšroku enerģijai, kas radīta no atjaunojamiem

2021-03-26

Kā izvēlēties saules paneļu uzstādītāju

Saules paneļu uzstādīšana uzņēmumā ir tālredzīgs lēmums, kas sniedz daudzus būtiskus ieguvumus, it īpaši ja ir liels elektrības patēriņš.

2021-03-02

Videi draudzīgu auto izvēli ietekmē elektroauto uzlādes infrastruktūras

Elektroauto uzlāde ir viens no pakalpojumiem, kam jākļūst plaši pieejamam, jo tam ir būtiska loma videi draudzīgu transportlīdzekļu iegādes veicināšanā. Arī “Ignitis Group” strauji attīsta savu elektroauto uzlādes staciju tīklu un tiecas kļūt par uzticamā

2021-01-29

Dabasgāze – uzņēmumiem nozīmīgs energoresurss

Energoresursu patēriņa un izmaksu plānošana ir viens no būtiskiem veiksmīgas uzņēmējdarbības aspektiem, tāpēc dabasgāzes tirgus atvēršana pirms vairākiem gadiem bija nozīmīgs solis, lai uzņēmēji varētu izvēlēties savām vajadzībām un patēriņa specifikai

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.