Elektroenerģijas skaitītāju rādījumu nodošana

Visērtāk elektroenerģijas skaitītāju rādījumus var nodot AS „Sadales tīkls“ klientu portālā e-st.lv, kur rādījumu nodošana ir vienkārša un ērta, jebkurā Jums ērtā laikā no katra mēneša 27. datuma līdz nākamā mēneša 3. datumam. Skaitītāju rādījumus jānodod, ja objektā vēl nav uzstādīts viedais skaitītājs, vai arī tā funkcionalitāte vēl nenodrošina attālinātu nolasīšanu.

Aicinām nodot elektrības skaitītāja rādījumus un aplūkot patēriņa grafiku, autorizējoties klientu portālā e-st.lv

e-st.lv

Kā rīkoties, ja jums nav iespējas nodot skaitītāja rādījumus klientu portālā e-st.lv?
Nododiet skaitītāju rādījumu šeit
Paldies, Jūsu iesniegtie skaitītāju rādījumi saņemti!
Jauku dienu!

* Obligāti aizpildāmie lauki

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.