Kā izvēlēties saules paneļu uzstādītāju

2021-03-26

Saules paneļu uzstādīšana uzņēmumā ir tālredzīgs lēmums, kas sniedz daudzus būtiskus ieguvumus, it īpaši ja ir liels elektrības patēriņš. Tomēr, lemjot par saules paneļu ieviešanu, būtiski izvēlēties īsto partneri paneļu uzstādīšanai, jo no tā atkarīgs, cik šis process būs ātrs un izdevīgs, ar kādiem nosacījumiem saules paneļi tiks uzstādīti un kādi saules paneļu veidi būs pieejami.

Kāpēc izvēlēties tieši "Ignitis Latvija" kā saules paneļu uzstādītāju?

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām

“Ignitis Latvija” komanda vienmēr ir atvērta komunikācijai un tiešām izvērtē klienta vajadzības, lai izstrādātu vispiemērotāko piedāvājumu tieši konkrētajā situācijā. Uzņēmuma mērķis ir klientam nodrošināt nevis pēc iespējas lielāku daudzumu saules paneļu, bet gan izvēlēties tādu risinājumu, lai klienta pašpatēriņš būtu vismaz 95% no saražotās enerģijas apjoma, kas arī sniedz ātrāko paneļu atmaksāšanās laiku.

Augstākas kvalitātes un efektivitātes saules paneļi

Tirgū pieejami vairāki saules paneļu veidi, visbiežāk sastopamie ir monokristāliskie un polikristāliskie saules paneļi. “Ignitis Latvija” saviem klientiem nodrošina augstākās kvalitātes monokristālu paneļus ar 25 gadu efektivitātes garantiju.

Ar ko atšķiras šie abi saules paneļu veidi? Monokristālisko saules paneļu izmaksas ir augstākas, jo to ražošanā nepieciešams izmantot ļoti tīru monokristālisko silīciju, kas ražošanas procesu padara sarežģītāku, toties šim saules paneļu veidam ir ļoti augsts lietderības koeficients, tāpēc monokristālu saules paneļi tiek uzskatīti par efektīvākajiem. Polikristāliskais saules paneļu veids ir ar mazākām ražošanas izmaksām, jo izmantots mazāks silīcija daudzums, tāpēc šo paneļu efektivitāte ir nedaudz zemāka.

Pilna projekta realizācija un atļauju iegūšana

Ļoti būtisks faktors, kāpēc izvēlēties “Ignitis Latvija” par saules paneļu uzstādītāju, ir tas, ka uzņēmums nodrošina pilnu projekta realizāciju un organizē visu nepieciešamo atļauju iegūšanu. Lai veiktu saules paneļu sekmīgu un raitu uzstādīšanu, vajadzīgas zināšanas, pieredze un birokrātisko procesu organizēšanas iemaņas. To visu “Ignitis Latvija” komanda nodrošina augtākajā līmenī, ietaupot klienta laiku un atbrīvojot no specifiskām procedūrām.

Elastīgi saules paneļu iegādes varianti

“Ignitis Latvija”, domājot par klientu ērtībām un vēloties paplašināt saules paneļu pieejamību uzņēmumiem, izstrādājis elastīgu saules paneļu iegādes politiku.

• Klients var pilnībā norēķināties par pakalpojumu pēc pieņemšanas/nodošanas akta parakstīšanas.

• Klients var izvēlēties arī izpirkumnomas variantu, kurā saules stacija tiek uzstādīta par pakalpojuma sniedzēja kapitālu, bet klients norēķinās par saražoto elektrību. Pēc līguma beigām saules stacija ir klienta īpašums.

Galvenie ieguvumi, sākot izmantot saules paneļus

Primārais labums no saules paneļiem ir izmaksu ietaupījums, nemaksājot par elektroenerģiju, kura tiek saņemta no tīkla.

Tāpat videi draudzīgas enerģijas izmantošana arī palīdz samazināt CO2 izmešus, spodrināt uzņēmuma tēlu un veicināt sadarbību ar partneriem, kuriem zaļās enerģijas izmantošana rūpniecības procesos ir pat obligāta prasība.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.