Patīk eksperimentēt

2019-03-29

Manas dzīves moto savā ziņā ir – Labāk lūgt piedošanu, nevis atļauju. Manuprāt, labāk ir darīt, kļūdīties un mācīties no tā, nevis visu laiku kādam prasīt atļauju, tādējādi atliekot darīšanu. Bez kļūdām nekas nenotiek!

Laikraksta “Dienas Bizness” 2019. gada 22. marta numura rubrikā “Brīvdienas” par savu brīvo laiku, grāmatplauktu, sportošanu, ceļojumiem, dvēseles un vēdera priekiem stāsta Geton Energy izpilddirektors Kristaps Muzikants.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.