Saules paneļi kā inovatīvs un tālredzīgs elektroapgādes risinājums sniegs jūsu uzņēmumam daudzus ieguvumus gan šodien, gan nākotnē. Sākot no izmaksu samazināšanas līdz pat uzņēmuma tēla uzlabošanai, jo sociāli atbildīgs uzņēmums, kas izmanto videi draudzīgus risinājumus, ir pievilcīgs gan klientiem, gan sadarbības partneriem un investoriem.

Kāpēc saules paneļi?

Inovatīvs un sociāli
atbildīgs uzņēmums

Inovatīvs un sociāli atbildīgs risinājums padarīs jūsu uzņēmumu pievilcīgāku

Izmaksu
ietaupījums

Izmantojot saules elektroenerģiju, jūs maksāsiet mazāk

Vides
aizsardzība

Izmantojot saules elektrostaciju, jūs samazināsiet CO2 izmešus

Daļēja neatkarība
no elektrotīkla

Jums būs uzticams elektroenerģijas avots, neatkarīgs no elektrotīkla

Uzticot saules elektrostacijas ierīkošanu “Ignitis Latvija”, jums nebūs jātērē savs laiks un enerģija birokrātiskiem procesiem, jo mēs nodrošinām pilnu projekta realizāciju. Tas ietver arī visu nepieciešamo atļauju iegūšanu, saules stacijas reģistrāciju un darbu saskaņošanu ar uzraugošajām iestādēm. Saules paneļi var tikt uzstādīti gan uz ēkas jumta, gan uz zemes, izvērtējot uzņēmuma darbības, lokācijas un apkārtējās vides specifiku. Mūsu pieredzējušie eksperti projekta izstrādes gaitā cieši sadarbojas ar klientu, lai izvēlētos piemērotākos risinājumus un garantētu, ka saules stacija atbilst ne tikai nozares kritērijiem, bet arī klienta biznesa reālajai situācijai.

Ignitis piedāvā

Iegāde

 • Maksājums pēc elektrostacijas būvdarbu realizācijas
 • Sniedz ātrāko atmaksāšanās laiku

Līzinga pakalpojums

 • Fiksēta cena EUR/kWh
 • Klients norēķinās par saražoto saules elektroenerģiju
 • Saules elektrostacija kļūst par klienta īpašumu, kad ir nomaksāta visa darījuma summa

Mūsu augstie klientu apkalpošanas standarti vienmēr nodrošina individuālu pieeju, atvērtu komunikāciju un klienta vajadzību izvērtēšanu, lai mūsu speciālistu komanda varētu izstrādātu labāko piedāvājumu tieši jūsu uzņēmumam. “Ignitis Latvija” uzstādītajās saules elektrostacijās tiek izmantoti tikai kvalitatīvākie monokristālu saules paneļi ar 25 gadu efektivitātes garantiju. Mūsu mērķis ir piedāvāt tādu projekta risinājumu, lai pašpatēriņš būtu vismaz 95% no saražotās enerģijas apjoma, kas arī sniedz ātrāko paneļu atmaksāšanos.

Izpirkumnomas sadarbības modelis

Pakalpojuma līguma parakstīšana

Saules elektrostacijas atļaujas, reģistrācija un uzstādīšana uz klienta ēkas jumta vai zemes

Saules elektroenerģijas ražošanas uzsākšana

Klients norēķinās tikai par saražoto elektroenerģiju.

 • Saules elektrostacija ar nepieciešamo jaudu bez maksas tiek uzstādīta uz esošās ēkas jumta vai zemes
 • Projekta izstrāde un īstenošana tiek veikta ciešā sadarbībā ar klientu
 • Nodrošinām elektrostacijas un garantijas servisu visā līguma darbības laikā
 • Līguma darbības termiņš – 10 gadu

Videi draudzīgu energoapgādes risinājumu ieviešanas veicināšanai esam izstrādājuši elastīgas norēķinu iespējas par projekta izstrādes un realizēšanas pakalpojumu. Ja uzņēmuma finansiālā situācija to atļauj, iespējams veikt pilnu apmaksu pēc tam, kad parakstīts projekta pieņemšanas-nodošanas akts, vai arī izvēlēties izpirkumnomu. Šis sadarbības modelis paredz, ka līguma darbības laikā klients norēķinās par saražoto saules elektroenerģiju atbilstoši fiksētai cenai. Pēc darījuma summas nomaksas elektrostacija pāriet klienta īpašumā.

Ieguldiet ilgtspējīgos uzņēmuma risinājumos ar SEB bankas finansējumu

 • Iespēja saņemt aizdevumu saules paneļu iegādei līdz 50 000 eiro ar Altum garantiju
 • Zemāka procentu likme nekā citiem finansējuma avotiem
 • Vienkāršs noformēšanas process
Uzzināt vairāk

Realizētie projekti

Biroju ēka
150 kWp

Mēbeļu fabrika
500 kWp

Lopkopības saimniecība
350 kWp

Saņemiet piedāvājumu tūlīt!

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.