Valsts atbalsts elektroenerģijas lietotājiem*

Saistībā ar valsts atbalstu elektroenerģijas lietotājiem no 2022. gada 1. septembra līdz 31. decembrim maksa par OIK (obligātā iepirkuma un jaudas komponentēm), ieskaitot pievienotās vērtības nodokli, netiek piemērota. Uz laiku samazinātās OIK izmaksas tiek kompensētas no valsts budžeta. Energoresursu cenu ārkārtēja pieauguma samazinājuma pasākumu likums

  • Informācija par OIK izmaiņām pieejama atbilstošās mājaslapas www.sadalestikls.lv sadaļās, to starpā arī pie kalkulatoriem, kuri aprēķinos izmanto nesamazinātas OIK likmes.
  • Rēķinos atspoguļota gan maksa par OIK, gan arī 100% samazinājums (atbilstoša summa ar mīnusa zīmi).

* Saskaņā ar AS “Sadales tīkls” sagatavoto informāciju.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.