Ignitis Latvija SIA pircējiem 2020. gadā piegādāto elektroenerģiju 100% apmērā iepirka no lielākajiem elektroenerģijas ražotājiem Baltijas jūras reģionā – hidroelektrostacijām, atomenerģijas un vēja enerģijas ražotājiem, izmantojot biržas “Nord Pool” starpniecību.

“Nord Pool” ir lielākā elektroenerģijas birža Eiropā, vērtējot pēc tirgus daļas un pārdotās elektroenerģijas apjoma, un darbojas Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Vācijā, kā arī Apvienotajā Karalistē.

“Nord Pool” ir nominētais elektroenerģijas tirgus operators (NETO) atbilstoši 2015.gada 24.jūlija Komisijas regulai (ES) Nr.2015/1222, ar kuru izveido jaudas piešķiršanas un pārslodzes vadības vadlīnijas 15 Eiropas Savienības dalībvalstīs. Papildus “Nord Pool”  apkalpo elektroenerģijas tirgus arī Horvātijā un Bulgārijā.

Informācija par piegādātās elektroenerģijas ražošanas ietekmi uz vidi nav pieejama.

Preču zīmes “Zaļā Enerģija" izmantošanas noteikumi.

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.