Karjera #EnergySmart

Ignitis Latvija SIA ir Lietuvas lielākā elektroenerģijas piegādātāja - UAB "Ignitis" meitasuzņēmums, kas, savukārt,  ir daļa no Lietuvas lielākās enerģētikas uzņēmumu grupas UAB "Ignitis group". UAB "Ignitis" ir vislielākais klientu skaits (šobrīd vairāk nekā 6 tūkstoši) brīvajā enerģijas tirgū Lietuvā. UAB "Ignitis" ir Baltijas un Skandināvijas elektroenerģijas un atvasināto finanšu instrumentu tirgu dalībnieks un piedāvā balansēšanas, portfeļu pārvaldīšanas un darbības optimizācijas pakalpojumus elektrostacijām.

 

Darba piedāvājumi:

PROJECT ENGINEER (F/M/D)

PROJECT MANAGER (F/M/D)

EV CHARGING NETWORK GROWTH MANAGER (F/M/D)

SALES REPRESENTATIVE (F/M/D)

Nav piemērota darba piedāvājuma?

Ja jūs neatrodat sev piemērotu darba sludinājumu starp mūsu pašreizējām vakancēm, aicinām jūs iepazīties ar karjeras iespējām citos UAB "Ignitis group" grupas uzņēmumos.

 

 

 

 

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.