“Ignitis Latvija” ir uzticams un stabils dabasgāzes tirgus dalībnieks ar starptautisku pieredzi un augstu kompetences līmeni. Tas palīdzējis salīdzinoši īsā laikā iekarot stabilas pozīcijas Latvijas dabasgāzes tirgū un katru dienu uzsākt sadarbību ar jauniem biznesa klientiem, nodrošinot konkurētspējīgas dabasgāzes cenas un individuālus piedāvājumus, kas tiek izstrādāti, izvērtējot klientu vajadzības un faktisko dabasgāzes patēriņu.

“Ignitis Latvija”, rūpējoties par klientu vajadzībām un zinot, ka tās var atšķirties, piedāvā izvēlēties gan fiksētus, gan elastīgus dabasgāzes tarifus atbilstoši klienta uzņēmuma darbības un patēriņa specifikai. Mūsu speciālisti palīdzēs atrast izdevīgāko risinājumu.

Fiksētas cenas

tarifu plāns aktuāls klientiem, kuri vēlas paredzamību un stabilitāti, jo vienmēr būs zināms, cik jāmaksā par patērēto dabasgāzi. Noslēdzot līgumu, tajā tiek iekļauta fiksēta likme, kuru neietekmē dabasgāzes cenas svārstības biržā.

Elastīgas cenas

tarifu plāns piemērots klientiem, kuri vēlas iegūt iespējami izdevīgākās dabasgāzes cenas attiecīgajos tirgus apstākļos. Elastīgo cenu veido divi komponeti – dabasgāzes cena biržā TTF, kas ir mainīga, un piegādātāja uzcenojums kā fiksētā cenas daļa.

“Ignitis Latvija” dabasgāze tiek piegādāta no diversificētiem avotiem, nodrošinot piegāžu stabilitāti un arī lielāku neatkarību. 40% no dabasgāzes nāk no LNG Klaipēdas termināla Lietuvā.

Saņemiet piedāvājumu tūlīt!

+
Sīkdatņu iestatījumi
Obligātas
Obligātās sīkdatnes ļauj padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot tādas pamatfunkcijas kā lapas navigācija un piekļuve drošām tīmekļa vietnes vietām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīs sīkdatnes.
Funkcionālas
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kur atrodaties.
Statistiskas
Statistiskās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietnēm, anonīmi apkopojot informāciju un pastāstot par to.
Mārketings
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. To mērķis ir attēlot reklāmas, kas konkrētajam lietotājam ir atbilstīgas un interesē, tātad ir vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmdevējiem.