“Ignitis Latvija” pieredze un tīkls dabasgāzes piegādēm 

Mums ir starptautiska pieredze un augsts kompetences līmenis, jo esam Baltijas valstīs lielākās enerģētikas uzņēmumu grupas, Lietuvas valstij piederošās “Ignitis group” uzņēmums. 

Mūsu sadarbības partneris dabasgāzes piegādes un tirdzniecības jomā ir UAB “Ignitis”, kas piegādā dabasgāzi, izmantojot cauruļvadus un arī LNG Klaipēdas terminālu, tā nodrošinot stabilu dabasgāzes piegādi uzņēmumiem, valsts sektora iestādēm un iedzīvotājiem, apmierinot vairāk nekā pusmiljona klientu vajadzības pēc enerģijas. Īsā laikā mūsu sadarbības partneris ir iekarojis 10% no dabasgāzes tirgus Latvijā. Tie ir jauni biznesa klienti katru dienu. 

“Ignitis” dabasgāzes piegādes avoti ir diversificēti - 40% dabasgāzes nāk no LNG Klaipēdas termināla. Tā ir lielāka neatkarība no Krievijas dabasgāzes un augstāka ģeopolitiskā drošība mūsu klientiem.  

 

Kāpēc izvēlēties “Ignitis Latvija”? 

  • Konkurētspējīgas cenas
  • Individuāli piedāvājumi, novērtējot klienta vajadzības un faktisko dabasgāzes patēriņu 
  • Drošas un stabilas dabasgāzes piegādes
  • Diversificēti dabasgāzes piegādes avoti -  40% no mūsu piegādātās gāzes nāk no Klaipēdas termināla, kas nozīmē lielāku neatkarību no Krievijas dabasgāzes
  • Operatīvs darbs un izcils klientu serviss! 

 

Atsūti savu faktisko dabasgāzes patēriņu uz e-pastu [email protected], un mūsu profesionālā komanda novērtēs, vai varat ietaupīt!